Om Companyexpense

 

Companyexpense erbjuder digital utläggshantering för företag och organisationer. Tjänsten är en komplett helhetslösning som förenklar hanteringen av utlägg – från betalning till ersättning.

Companyexpense är utvecklat av Findity som grundades 2011 av en grupp erfarna entreprenörer. Vi är ett finansiellt teknikföretag vars passion är att förenkla och förbättra digital kvittohantering för både retail och konsument. Vi erbjuder en global infrastruktur för alla digitala kvitton och mervärdestjänster baserade på denna plattform. Findity är den ledande leverantören av digitala kvitton i Norden.

Våra kontor

Ludvika - Huvudkontor

Box 108
771 23 Ludvika

Stockholm

Mäster Samuelsgatan 36
111 57 Stockholm

Göteborg

Lilla Bommen 6 vån. 7
411 04 Göteborg

Det här är vi

Visa fler - Ledning

CEO

Per Einarsson Findity
Per Einarsson

per@companyexpense.se

+46 (0) 73 440 42 22

COO

Tove Östman, Findity

Tove Östman

tove.ostman@companyexpense.se

+46 (0) 79 304 20 26

CTO

Stefan Cohen, Findity

Stefan Cohen

stefan.cohen@companyexpense.se

+46 (0) 70 461 99 77

CMO

Jessica Sundström, Findity
Jessica Sundström

jessica.sundstrom@companyexpense.se

+46 (0) 70 600 24 08

Visa fler - Försäljning

Försäljning

Erik Löfberg, Findity

Erik Löfberg

erik@findity.com

+46 (0) 76 525 27 35

Magnus Einarsson, Findity

Magnus Einarsson

magnus@findity.com

+46 (0) 70 691 71 88

Simon Haglund, Findity

Simon Haglund

simon.haglund@findity.com

+46 (0) 70 876 27 55

Markus Sköldebo, Findity

Markus Sköldebo

markus.skoldebo@findity.com

Håkan Åhman, Findity

Håkan Åman

hakan.aman@findity.com

+46 (0) 70 426 26 26

Visa fler - Kundtjänst

Kundtjänst

Evelina Fredriksson, Findity

Evelina Fredriksson

evelina.fredriksson@findity.com

Visa fler - Utveckling

Utveckling

Jens Joffer, Findity

Jens Joffer

Anders Orsedal, Findity

Anders Orsedal

Erik Persson, Findity

Erik Persson

Mats Pursche, Findity

Mats Pursche

Jonny Sahlström, Findity

Jonny Sahlström

Lars Bergström, Findity

Lars Bergström

Curt Lestrup, Findity

Curt Lestrup

Alexander Bjelke, Findity

Alexander Bjelke

Thomas Nilsson, Findity

Thomas Nilsson

Paavo Tramm, Findity

Paavo Tramm

Laur Meldorf, Findity

Laur Meldorf

Andreas Ericsson, Findity

Andreas Ericsson

Mattias Karlsson, Findity

Mattias Karlsson

Visa fler - Produkter & lösningar

Produkter & lösningar

Christoffer Landström, Findity
Christoffer Landström

christoffer.landstrom@findity.com

+46 (0) 70 200 36 31

 

Anna Olhammer, Findity

Anna Olhammer

anna.olhammer@findity.com

+46 (0) 70 242 75 00

Visa fler - Marknadsföring

Marknadsföring

Jessica Haglund, Findity
Jessica Haglund

jessica.haglund@findity.com

 

Jojje Pettersson, Findity

Jojje Pettersson

jojje.pettersson@findity.com

Visa fler - Affärsutveckling & Strategiska projekt

 

Affärsutveckling & Strategiska projekt

Lennart Strandberg, Findity
Lennart Strandberg

lennart.strandberg@findity.com